Blog

více článků »

 • Jak podpořit správné sezení u dětí?
  Jak podpořit správné sezení u dětí?

  Některé děti sedí už v půl roce. Postupem času, jak rostou, jim bývá jedno, zda sedí správně. Jejich hlavní náplní je hra. Když začnou chodit do školy, tak se doba strávená v sedě začne víc a víc prodlužovat. Přinášíme vám pár jednoduchých rad, jak vaše dítě podpořit ve správném sezení. Můžete mu ušetřit problémy se skoliózou páteře nebo bolestmi zad.

  Read More
 • Pohovkám odzvonilo. Na čem se dnes sedí?
  Pohovkám odzvonilo. Na čem se dnes sedí?

  Nic nepřekoná babiččino pohodlné křeslo, ve kterém vám četla pohádky, když jste byli malí. Ale klasickému sedacímu nábytku už pomalu odzvonilo. Lidé nahrazují křesla, židle a pohovky novinkami, které jsou v současné době na trhu.

  Read More
 • Umění sedět dnes ovládá málokdo
  Umění sedět dnes ovládá málokdo

  Lidé prosedí více jak polovinu dne. Přitom ještě v minulém století u nás převládal čas strávený na nohou. Ale doba se změnila a přibývá sedavých zaměstnání – od pokladních, přes lidi pracující v kancelářích, až po řidiče všeho druhu.

  Read More
 • Podle čeho vybrat sedací vak? Víme, jak na to
  Podle čeho vybrat sedací vak? Víme, jak na to

  Sedací vaky zaplavily celosvětový trh s nábytkem před pár lety. Je to příjemná alternativa sebepohodlnějšího křesla. Poslouží jak k aktivnímu odpočinku, kdy jednoduše hledáte, kam se uvelebit ke hře či knize, i k úplnému lenošení. Když má zákazník velký výběr, je obtížnější vybrat produkt, který bude přímo pro vás. Můžete vsadit na váš úsudek a koupit první, který vám padne do oka. Ale pozor, mezi sedacími vaky je ještě jednodušší koupit zajíce v pytli než u jiných produktů. Pojďme se...

  Read More
 • Černobílá kancelář je minulostí. Vytvořte svým zaměstnancům pohodlný a inspirující prostor
  Černobílá kancelář je minulostí. Vytvořte svým zaměstnancům pohodlný a inspirující prostor

  Práce v kanceláři se po nějaké době může stát monotónní a nudnou záležitostí. Vaši pracovníci sedí celý den na stejné židli za psacím stolem a mechanicky ťukají do klávesnice vše, co je zrovna potřeba. Pauza na kávu nebo odchod na oběd jsou pro ně středobodem vesmíru. Využívají je k potřebné změně prostředí, projití se nebo jako příliv nových myšlenek a dobrých nápadů. Toho lze však dosáhnout i lépe.

  Read More