Zavrieť

Blog

více článků »

 • Kategorie sedacích vaků v kostce
  Kategorie sedacích vaků v kostce

  Plánujete koupi sedacího vaku, ale nevíte, který pro vás bude ten správný? Přemýšlíte, z které kategorie si vybrat? Připravili jsme pro vás přehled, který zákazníkům pomůže zorientovat se ve světě sedacích vaků i bez mapy.

  Read More
 • Zpříjemněte dětem školní vyučování pomocí sedacího vaku
  Zpříjemněte dětem školní vyučování pomocí sedacího vaku

  Děti tráví za školní lavicí dlouhé hodiny. Usazení na židli kolikrát musí vydržet i třetinu jejich dne. Aby změnili polohu a ulevili tělu, sedají si na paty nebo se pouští do nebezpečného houpání. Při tom nic nebrání tomu, aby děti trávili čas ve škole nebo alespoň určité hodiny v pohodlí sedacího vaku.

  Read More
 • Sedací vak pro psa nebo kočku? Bezpečí a komfort pro vaše mazlíčky
  Sedací vak pro psa nebo kočku? Bezpečí a komfort pro vaše mazlíčky

  Jak už víte z předchozích článků, sedací vak nemusí sloužit nutně jen k sezení. A stejně tak se v něm nemusejí uvelebovat pouze lidé. Sedací vak můžete pořídit i pro svého psa nebo kočku.

  Read More
 • Ako podporiť správne sedenie u detí?
  Ako podporiť správne sedenie u detí?

  Niektoré deti sedia už v pol roku. Postupom času, ako rastú, im býva jedno, či sedí správne. Ich hlavnou náplňou je hra. Keď začnú chodiť do školy, tak sa doba strávená v sede začne viac a viac predlžovať. Prinášame vám pár jednoduchých rád, ako vaše dieťa podporiť v správnom sedení. Môžete mu ušetriť problémy so skoliózou chrbtice...

  Read More
 • Lehnout si na pohovku uprostřed hor? S Luftbagem to jde
  Lehnout si na pohovku uprostřed hor? S Luftbagem to jde

  Představte si možnost uvelebit se na pohovce uprostřed horské louky, na pláži u moře nebo na špičce ledovce. Přijde vám taková myšlenka nereálná? Už nemusí. Venkovní aktivity nejsou nutně spojeny s nepohodlím. Můžete se vydat na výlet do hor a i uprostřed ničeho si můžete odpočinout jako v pohodlí domova díky Luftbagu.

  Read More
 • Pohovkám odzvonilo. Na čom sa dnes sedí?
  Pohovkám odzvonilo. Na čom sa dnes sedí?

  Nič neprekoná babičkine pohodlné kreslo, v ktorom vám čítala rozprávky, keď ste boli malí. Ale klasickému sedaciemu nábytku už pomaly odzvonilo. Ľudia nahrádzajú kreslá, stoličky a pohovky novinkami, ktoré trh ponúka.

  Read More
Showing 13 to 18 of 18 (3 Pages)